Konkurs

Miłość 24h – konkurs fotograficznych dla zakochanych

banner.001

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. To doskonała okazja, by pochwalić się swoją drugą połową, zwłaszcza że najbardziej zakochana para otrzyma od nas prawdziwie walentynkową nagrodę. 

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy między 6 a 16 lutego polubić profil Telewizja internetowa Toruń 24.tv i za pomocą aplikacji konkursowej, zainstalowanej na naszym fanpage’u – znajdziecie ją tutaj – wysłać zdjęcie  ze swoim chłopakiem, dziewczyną, mężem lub żoną. Patrząc na zwycięskie zdjęcie, chcemy uwierzyć, że takich trzech jak Was dwoje nie ma ani jednego ;). Zdjęcie może być wykonane w dowolnym miejscu, w dowolnej pozie, dowolnym sprzętem – ważne, by miłość, którą na niej zaprezentujecie, była w stu procentach prawdziwa.

Autorzy zdjęcia, które wzbudzi największą sympatię internautów, otrzymają zestaw unikalnych koszulek. Zaprojektowane przez 3koszulki.pl, wyprodukowane w liczbie dwóch sztuk trafią do tej pary, która udowodni nam, że jej miłość trwa 24 godziny na dobę. 

Głosować można raz dziennie. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie poniżej, a wyniki zabawy ogłosimy już 17 lutego. Gorąco zachęcamy do udziału!

 

Regulamin konkursu Milość24h

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s